Sıkça Sorulan Sorular

lezzetdeposu.com nedir?

lezzetdeposu.com olarak doğal üretim yapan, lezzetli ve yerel hammaddeler kullanmaya özen gösteren güvenilir markaları bir araya getirerek oluşturduğumuz online market ile sizlere hizmet veriyoruz. Aynı zamanda özel beslenme alışkanlıklarına ve yaşam tarzına da sahip olan müşterilerimizin memnuniyeti için online marketimizdeki ürünlerimizin çeşitliliğini her geçen gün arttırma gayretindeyiz.

Üye Olmadan Sipariş Verebilir Miyim?

Sipariş verebilmeniz için mail adresiniz ve telefon numaranız ile üye olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda üyeliğiniz sayesinde kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Nasıl Üye Olabilirim?

Üyelik başvurularınız için internet sitemizin sağ üst köşede bulunan 'Üye Ol' butonuna tıklayınız. Açılan sayfadaki formu doldurduktan sonra üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz .

Hangi Bölgelere Teslimat Yapıyorsunuz?

Tüm ürünlerimizi siparişinizden hemen sonra hazırlayıp tüm Türkiye'ye kargolamaktayız.

Teslimat Ücreti Ne Kadar?

Kargo ücretimiz 95 TL’dir. 950 TL ve üzeri siparişlerinizden kargo ücreti almıyoruz.

Hangi Kartlarla Ödeme Yapabilirim?

Kredi kartınız ile (Visa ve MasterCard logolu) online ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerde; ödeme yönteminde değişiklik ve banka kartı (debit kart) ile ödeme teknik kısıtlamalar nedeniyle maalesef yapılamamaktadır. Yasal düzenlemeler gereği, gıda alışverişlerinde taksit uygulaması geçerli değildir.

Kapıda Ödeme Var Mı?

Kapıda ödeme maalesef yok.

Kredi Kartına Taksit Uygulamanız Var Mı?

Yasal düzenlemeler gereği, gıda alışverişlerinde taksit uygulaması yapılamamaktadır.

Teslim Aldığım Ürünü İade Edebilir Miyim?

27.11.2014 tarih 29188 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği”nin 2. Maddesinin (ğ) nolu bendi gereği “Yiyecek ve içecek gibi günlük tüketim maddelerinin, satıcının düzenli teslimatları çerçevesinde tüketicinin meskenine veya işyerine götürülmesine” ilişkin Mesafeli Sözleşmelerde cayma hakkı bulunmamaktadır.

Teslim aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olması durumunda teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde şikayetinizi, 0850 307 30 37 numaralı müşteri hattımıza iletmenizi veya ‘online@lezzetdeposu.com’ adresine mail göndermenizi rica ederiz.

lezzetdeposu.com İnternet Sitenizin Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?

Sitemiz, bize iletmiş olduğunuz tüm bilgileri korumak için gerekli tüm önlemleri alır. Ayrıca İnternet sitemizin güvenliği, 128 bit imash şifreleme sistemi ile sağlanmakta olup, üyelerimizin bilgileri hiçbir üçüncü kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. Kredi kartı numaranız, online kredi kartı uygulamamız tarafından şifrelenerek bankanıza iletilmektedir. Üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamakta ve kart bilgileri saklanmamaktadır. Kart bilgileri güvenliğini sağlamak için lezzetdeposu.com’da SSL Sertifikası bulunmaktadır.

Görüş Ve Önerilerimi Nasıl İletebilirim?

İnternet sitemizde yer alan "Bize Ulaşın" bölümünde bulunan formumuzu doldurarak veya online@lezzetdeposu.com adresine mail göndererek görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca 0850 307 30 37 hattımızı arayarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüş ve önerilerinizin bizim için çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz.